Odbiór osobistySpedytor Właściwości Koszt
Transport sklepu ABENTO
ODBIÓR OSOBISTY - dostawa bezpośrednia pod Adres Odbiorcy lub w umówionym telefonicznie miejscu na terenie dzielnic Warszawy: Mokotów, Ochota, Śródmieście, Wola, Włochy.
W dniu dostawy pracownik ABENTO kontaktuje się z klientem telefonicznie w celu potwierdzenia/ustalenia miejsca i możliwych godzin dostarczenia zamówionego produktu. Czas transportu do 8h roboczych.
Godziny dostaw: Poniedziałek-Niedziela w godzinach 9-20.
0 zł
płatność przy odbiorze dodatkowy koszt obsługi pobrania opłaty za zamówiony produkt dokonywany bezpośrednio kurierowi lub na poczcie przy odbiorze paczki 7 zł
 
 

ABENTO jest sklepem internetowym i dostarczanie naszych produktów odbywa się wyłącznie drogą spedycyjną. Na ulicy Leżajskiej w Warszawie znajduje się biuro handlowe firmy bez punktu obsługi klienta, natomiast magazyn sklepu ABENTO znajduje się w innej części Warszawy. Pozwala nam to obniżyć koszty działalności i zaoferować klientom możliwie najniższe ceny. Zatem nie ma możliwości wcześniejszego obejrzenia towaru lub odebrania go bezpośrednio w biurze handlowym firmy.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego Transportu Sklepu ABENTO.
Po złożeniu zamówienia z opcją płatności przy odbiorze Klient ma możliwość rezygnacji z zakupu i dokonania płatności bezpośrednio po obejrzeniu zegarka przy kierowcy transportu ABENTO. Obsługa sklepu przed dostawą kontaktuje się z Klientem telefonicznie w celu potwierdzenia/ustalenia konkretnego miejsca i zakresu godzin dostawy. Wcześniejsze złożenie zamówienia umożliwia wystawienie imiennej karty gwarancyjnej ABENTO oraz faktury zakupu, które zostaną przekazane wraz z zegarkiem już w momencie odbioru.

Odbiór osobisty zamówionego produktu opłaconego w formie przedpłaty - przy odbiorze pracownik ABENTO poprosi o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Jeżeli osoba odbierająca przesyłkę nie jest wskazana w zamówieniu, wówczas powinna ona posiadać przy sobie pisemne upoważnienie do odbioru przesyłki.

Odbiór osobisty zamówionego produktu z płatnością przy odbiorze - nie wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Polecane produkty

MORGAN M993B MORGAN M993B 199 zł

SEIKO Chronograph SKS537P1 SEIKO Chronograph SKS537P1 619 zł

SKAGEN 347SGXG SKAGEN 347SGXG 669 zł

TOMMY HILFIGER 1790660 TOMMY HILFIGER 1790660 689 zł 499 zł (taniej o 38%)