Odbiór osobistySpedytor Właściwości Koszt
Transport sklepu ABENTO
ODBIÓR OSOBISTY - dostawa bezpośrednia pod Adres Odbiorcy lub w umówionym telefonicznie miejscu na terenie dzielnic Warszawy: Mokotów, Ochota, Śródmieście, Wola, Włochy.
W dniu dostawy pracownik ABENTO kontaktuje się z klientem telefonicznie w celu potwierdzenia/ustalenia miejsca i możliwych godzin dostarczenia zamówionego produktu. Czas transportu do 8h roboczych.
Godziny dostaw: Poniedziałek-Niedziela w godzinach 9-20.
0 zł
płatność przy odbiorze dodatkowy koszt obsługi pobrania opłaty za zamówiony produkt dokonywany bezpośrednio kurierowi lub na poczcie przy odbiorze paczki 7 zł
 
 

ABENTO jest sklepem internetowym i dostarczanie naszych produktów odbywa się wyłącznie drogą spedycyjną. Na ulicy Leżajskiej w Warszawie znajduje się biuro handlowe firmy bez punktu obsługi klienta, natomiast magazyn sklepu ABENTO znajduje się w innej części Warszawy. Pozwala nam to obniżyć koszty działalności i zaoferować klientom możliwie najniższe ceny. Zatem nie ma możliwości wcześniejszego obejrzenia towaru lub odebrania go bezpośrednio w biurze handlowym firmy.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego Transportu Sklepu ABENTO.
Po złożeniu zamówienia z opcją płatności przy odbiorze Klient ma możliwość rezygnacji z zakupu i dokonania płatności bezpośrednio po obejrzeniu zegarka przy kierowcy transportu ABENTO. Obsługa sklepu przed dostawą kontaktuje się z Klientem telefonicznie w celu potwierdzenia/ustalenia konkretnego miejsca i zakresu godzin dostawy. Wcześniejsze złożenie zamówienia umożliwia wystawienie imiennej karty gwarancyjnej ABENTO oraz faktury zakupu, które zostaną przekazane wraz z zegarkiem już w momencie odbioru.

Odbiór osobisty zamówionego produktu opłaconego w formie przedpłaty - przy odbiorze pracownik ABENTO poprosi o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Jeżeli osoba odbierająca przesyłkę nie jest wskazana w zamówieniu, wówczas powinna ona posiadać przy sobie pisemne upoważnienie do odbioru przesyłki.

Odbiór osobisty zamówionego produktu z płatnością przy odbiorze - nie wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Polecane produkty

MORGAN M993B MORGAN M993B 299 zł 199 zł (-33%)

MORGAN M1016F MORGAN M1016F 299 zł 199 zł (-33%)