Koszty wysyłki

Spedytor Właściwości Koszt
Paczkomaty InPost przesyłka kurierska z ubezpieczeniem od kradzieży, uszkodzenia lub zaginięcia. Odbiór o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od dostarczenia przesyłki do Paczkomatu. Nieodebrana przesyłka czeka przez następne 14 dni w lokalnym punkcie InPost. Czas transportu 1-2 dni robocze. 0 zł
Poczta Polska przesyłka KURIER 48 z doręczeniem do drzwi adresata oraz ubezpieczeniem od kradzieży, uszkodzenia lub zaginięcia. Czas transportu 2 dni robocze. 0 zł
DPD
dostawa kurierem na następny dzień roboczy. Paczka ubezpieczona od kradzieży, uszkodzenia lub zaginięcia. Czas transportu 1 dzień roboczy. 0 zł
ODBIÓR OSOBISTY - transport sklepu ABENTO
dostawa bezpośrednia pod Adres Odbiorcy lub w umówionym telefonicznie miejscu na terenie dzielnic Warszawy: Mokotów, Ochota, Śródmieście, Wola, Włochy.
W dniu dostawy lub jeden dzień przed dostawą pracownik ABENTO kontaktuje się z klientem telefonicznie w celu potwierdzenia/ustalenia miejsca i możliwych godzin dostarczenia zamówionego produktu. Możliwa jest dostawa w tym samym dniu co złożone zamówienie na produkt dostępny w 24h. Godziny dostaw: Poniedziałek-Niedziela w godzinach 9-20.
0 zł
UPS lub DPD
przesyłka kurierska do krajów Europy (Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom), priorytetowa, z ubezpieczeniem paczki od kradzieży, uszkodzenia lub zaginięcia - płatność tylko formie przedpłaty. Czas transportu 3-10 dni roboczych. od 68 zł
UPS lub Poczta Polska przesyłka kurierska do krajów na Świecie poza Europą, priorytetowa, z ubezpieczeniem paczki od kradzieży, uszkodzenia lub zaginięcia - płatność tylko formie przedpłaty. Czas transportu 6-10 dni roboczych. od 120 zł
płatność przy odbiorze płatność za zamówiony produkt dokonywany bezpośrednio kurierowi gotówką lub w punkcie odbioru paczki. Przy odbiorze osobistym za pośrednictwem transportu ABENTO płatność tylko kartą płatniczą. 0 zł
 
 
W przypadku dostawy kurierem pragniemy zaznaczyć, że nie mamy wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Po nadaniu przesyłki wysłana zostanie do Państwa wiadomość e-mail, w której podamy numer listu przewozowego. Poczta Polska dostarcza przesyłki z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych, a w przypadku okresów przedświątecznych nawet do 5 dni roboczych.

Przy odbiorze przesyłki prosimy zwrócić uwagę czy paczka nosi ślady uszkodzeń lub otwierania oraz bezwzględnie otworzyć i sprawdzić stan wizualny zegarka. W przypadku zauważenia jakichkolwiek wad prosimy o sporządzenie protokołu uszkodzeń paczki w obecności pracownika Poczty Polskiej lub przedstawiciela dostawcy, za pośrednictwem którego paczka została wysłana. Wszelkie reklamacje związane z poprawnym działaniem zegarka lub jego uszkodzeniami mechanicznymi powstałych podczas transportu będą przyjmowane niezależnie od spisania bądź nie spisania takiego protokołu, jednak do Nabywcy będzie należało udowodnienie, że szkoda powstała w czasie transportu.
 
Generalna zasada odbierania przesyłek z płatnością przy odbiorze jest taka, że przed dokonaniem opłaty, w przypadku zauważenia, że paczka nosi istotne ślady zgniecenia pudełka lub jej otwarcia, należy odmówić przyjęcia przesyłki nie dokonując opłaty.
Jeżeli paczka wygląda na nienaruszoną należy dokonać opłaty, a następnie poprosić kuriera o poczekanie, aby przy kurierze dokonać otwarcia paczki i  weryfikacji produktu pod względem wizualnym. W przypadku zauważenia jakichkolwiek wad lub niezgodności prosimy o sporządzenie protokołu uszkodzeń, który jest istotny w zgłoszeniu reklamacji w ABENTO.

Upoważnienia

Nabywca składając zamówienie upoważnia firmę kurierską UPS Polska, DPD Polska, InPost, Pocztę Polską lub osobę trzecią do odbioru w jego imieniu i na jego rzecz towarów zamówionych w sklepie ABENTO oraz upoważnia firmę UPS Polska, DPD Polska, InPost, Pocztę Polską lub osobę trzecią do udzielania pełnomocnictw w tym zakresie.

Nabywca składając zamówienie upoważnia ABENTO jako pełnomocnika do zawarcia w swoim imieniu umowy z firmą kurierską UPS Polska, DPD Polska, InPost, Pocztą Polską lub osobą trzecią, dotyczącej przesyłki paczki z zamówionymi produktami. Koszty wysyłki wyszczególnione w zamówieniu stanowią pokrycie wydatków związanych z umową między Zamawiającym a firmą kurierską UPS Polska, DPD Polska, InPost, Pocztą Polską lub osobą trzecią.

Za terminowość dostarczenia przez firmy pocztowe i kurierskie przesyłek do Klienta odpowiadają firmy pocztowe i kurierskie stosownie do umowy zawartej na mocy pełnomocnictwa Nabywcy.

Polecane produkty

MORGAN M1016F MORGAN M1016F 299 zł 199 zł (-33%)

MORGAN M993B MORGAN M993B 299 zł 199 zł (-33%)