Zwroty

Dokładamy szczególnej staranności odnośnie prezentowania możliwie najbardziej szczegółowych opisów oraz zdjęć. Jeżeli jednak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie interesującego Państwa zegarka prosimy nie wahać się skierować zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć maksymalnie w ciągu 24 godzin.

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji prosimy zapoznać się z działem Gwarancja i serwis, natomiast zwrotu dokonać można stosownie do poniższych warunków.

Sklep ABENTO w pełni respektuje prawo do zwrotu towaru wynikające z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Rezygnacja z towarów zakupionych w sklepie ABENTO bez podania przyczyny jest możliwa przy spełnieniu następujących warunków:

  • wypełnienie oświadczenia (Oświadczenie o Zwrocie) i przesłanie go w wiadomości email w postaci skanu dokumentu lub dostarczenie go drogą pocztową wraz ze zwracanym towarem w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Brana pod uwagę jest data nadania przesyłki. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek opłaty ponownego magazynowania. 
  • Akceptacja zwrotu nastąpi pod warunkiem, że zwracany zegarek nie jest uszkodzony, nie nosi śladów użytkowania i znajduje się w opakowaniu oryginalnym wraz z etykietami i zabezpieczeniami umieszczonymi na zegarku w ich oryginalnych położeniach.
  • Do zwracanego produktu należy dołączyć oryginał faktury zakupu. W przypadku, gdy ABENTO otrzyma kserokopię faktury VAT do nabywcy zostanie wysłana korekta faktury VAT, a zwrot środków nastąpi po otrzymaniu przez ABENTO podpisanej przez nabywcę korekty lub potwierdzenia przez nabywcę jej otrzymania (np. w wiadomości email).
     Jeżeli na fakturze zakupu znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi wówczas po akceptacji zwrotu odeślemy skorygowany dokument potwierdzający zakup w sklepie ABENTO.

W przypadku akceptacji zwrotu gwarantujemy zwrot kwoty zakupu zegarka przelewem bankowym na konto wskazane w Oświadczeniu o Zwrocie w terminie 2 dni roboczych od daty zakończenia weryfikacji zwracanego towaru. Weryfikacja stanu towaru oraz jego poprawnego działania trwa około 2-3 dni robocze.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do ABENTO z płatnością przy odbiorze.

Przesyłkę należy wysłać Pocztą Polską na adres:

ABENTO
ul. Leżajska 3/51
02-155 Warszawa
Tel. 579 657 185
Email: Adres email jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

lub do paczkomatu InPost: 

WAW97AP
ul. Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Tel. 579 657 185
Email: Adres email jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Produkty dostępne na specjalne zamówienie lub kupowane przez firmę, instytucję lub na działalność gospodarczą, nie podlegają ustawowemu prawu konsumenta do zwrotu w ciągu 14 dni, oraz nie podlegają oferowanemu przez ABENTO prawu zwrotu w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.  

Polecane produkty

MORGAN M993B MORGAN M993B 299 zł 199 zł (-33%)

MORGAN M1016F MORGAN M1016F 299 zł 199 zł (-33%)