Zwroty

Dokładamy szczególnej staranności odnośnie prezentowania możliwie najbardziej szczegółowych opisów oraz zdjęć. Jeżeli jednak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie interesującego Państwa zegarka prosimy nie wahać się skierować zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć maksymalnie w ciągu 24 godzin.

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji prosimy zapoznać się z działem Gwarancja i serwis, natomiast zwrotu dokonać można stosownie do poniższych warunków.

Sklep ABENTO w pełni respektuje prawo do zwrotu towaru wynikające z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Rezygnacja z towarów zakupionych w sklepie ABENTO bez podania przyczyny jest możliwa przy spełnieniu następujących warunków:

  • wypełnienie oświadczenia (Oświadczenie o Zwrocie) i przesłanie go w wiadomości email w postaci skanu dokumentu lub dostarczenie go drogą pocztową wraz ze zwracanym towarem w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Brana pod uwagę jest data nadania przesyłki. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek opłaty ponownego magazynowania. 
  • Akceptacja zwrotu nastąpi pod warunkiem, że zwracany zegarek nie jest uszkodzony, nie nosi śladów użytkowania i znajduje się w opakowaniu oryginalnym wraz z etykietami i zabezpieczeniami umieszczonymi na zegarku w ich oryginalnych położeniach.
  • Do zwracanego produktu należy dołączyć oryginał faktury zakupu. W przypadku, gdy ABENTO otrzyma kserokopię faktury VAT do nabywcy zostanie wysłana korekta faktury VAT, a zwrot środków nastąpi po otrzymaniu przez ABENTO podpisanej przez nabywcę korekty lub potwierdzenia przez nabywcę jej otrzymania (np. w wiadomości email).
     Jeżeli na fakturze zakupu znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi wówczas po akceptacji zwrotu odeślemy skorygowany dokument potwierdzający zakup w sklepie ABENTO.

W przypadku akceptacji zwrotu gwarantujemy zwrot kwoty zakupu zegarka przelewem bankowym na konto wskazane w Oświadczeniu o Zwrocie w terminie 2 dni roboczych od daty zakończenia weryfikacji zwracanego towaru. Weryfikacja stanu towaru oraz jego poprawnego działania trwa około 2-3 dni robocze.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do ABENTO z płatnością przy odbiorze.

Przesyłkę należy wysłać Pocztą Polską na adres:

ABENTO
ul. Leżajska 3/51
02-155 Warszawa
Tel. 579 657 185
Email: Adres email jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

lub do paczkomatu InPost: 

WAW97AP
ul. Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Tel. 579 657 185
Email: Adres email jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Produkty dostępne na specjalne zamówienie lub kupowane przez firmę, instytucję lub na działalność gospodarczą, nie podlegają ustawowemu prawu konsumenta do zwrotu w ciągu 14 dni, oraz nie podlegają oferowanemu przez ABENTO prawu zwrotu w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.  

Partnerzy

Opinie sklepu ABENTO

 
 
Odwiedź ABENTO na ShopMania

Polecane produkty

DKNY NY4923 DKNY NY4923 469 zł

INVICTA Grand Diver Automatic 24764 INVICTA Grand Diver Automatic 24764 819 zł

SEIKO Coutura Radio Sync Solar SSG021P1 SEIKO Coutura Radio Sync Solar SSG021P1 2 728 zł

TOMMY HILFIGER Bonneville 1780985 TOMMY HILFIGER Bonneville 1780985 491 zł