Dostępność produktów

Modele zegarków prezentowane w naszym sklepie są w większości dostępne w sprzedaży. Zegarki, które zweryfikowaliśmy, że nigdy w przyszłości nie będą dostępne u producenta/dystrybutora ze względu na zakończenie produkcji zostają również usuwane z naszej oferty (zamiast umieszczania napisu „Produkt obecnie niedostępny”).
Może zdarzyć się, że producent/dystrybutor wyprzedał dany model zegarka przed dokonaniem okresowej aktualizacji oferty sprzedaży. Staramy się wówczas zaproponować podobne do zamówionego modele zegarków. Duża zmienność stanów magazynowych występuje zwłaszcza w okresach wzmożonych zakupów przed Świętami Bożego Narodzenia.

Każde zamówienie jest dodatkowo weryfikowane względem dostępności i czasu realizacji przed przyjęciem go do realizacji.

Zatem w przypadku przedpłaty wybranej jako formę płatności za produkt prosimy o jej dokonanie dopiero po otrzymaniu wiadomości email potwierdzającej aktualną dostępność i czas realizacji zamówienia.

Czas realizacji dłuższy niż 24h wskazany na stronie danego produktu oznacza, że po złożeniu zamówienia produkt będzie sprowadzony do ABENTO z magazynu producenta lub dystrybutora.

Produkty dostępne na specjalne zamówienie klienta nie podlegają prawu do zwrotu w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.

Partnerzy

Opinie sklepu ABENTO

 
 
Odwiedź ABENTO na ShopMania

Polecane produkty

SEIKO Solar SSC448P1 SEIKO Solar SSC448P1 1 601 zł

INVICTA Pro Diver Automatic 8927OB INVICTA Pro Diver Automatic 8927OB 669 zł

Jacques Lemans LONDON 1-1654F Jacques Lemans LONDON 1-1654F 799 zł 649 zł (taniej o 23%)

TOMMY HILFIGER Stanford 1790605 TOMMY HILFIGER Stanford 1790605 759 zł 583 zł (taniej o 30%)