Regulamin sklepu internetowego ABENTO

 1. Właścicielem internetowego sklepu abento.pl jest firma ABENTO z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leżajskiej 3/51, zarejestrowaną w Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 501565, o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 563-104-74-10, zwany Sprzedającym.
 2. Umowy zawierane są z wykorzystaniem sieci Internet oraz sieci telefonii GSM. Proces sprzedaży od momentu zawarcia umowy do momentu dostarczenia towaru szczegółowo uregulowany jest w dziale Podstawowe Informacje na stronach abento.pl.
 3. W przypadku wyboru formy płatności przy odbiorze towaru umowa sprzedaży, która wiąże obie strony zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, zostaje zawarta w momencie potwierdzenia przez pracownika ABENTO przyjęcia zamówienia do realizacji.
 4. W przypadku wyboru przedpłaty jako formy płatności za towar umowa sprzedaży, która wiąże obie strony, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego zostaje zawarta w momencie potwierdzenia przez pracownika ABENTO przyjęcia zamówienia do realizacji i dotarcia pełnej kwoty zamówienia.
 5. Treścią umowy, o której mowa w paragrafie 3, jest potwierdzone przez pracownika ABENTO zamówienie oraz niniejszy regulamin wraz z zasadami sprzedaży ujętymi w dziale Podstawowe Informacje stanowiącymi jego część.
 6. W przypadku zastrzeżeń odnośnie obsługi lub wątpliwości związanych z umową, wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku w dni robocze korzystając z formularza kontaktowego na stronie Kontakt.
 7. Wszystkie transakcje zawierane są na podstawie przepisów kodeksu cywilnego, ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176 oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204).
 8. W przypadku nierozwiązanych kwestii sporych klient ma prawo zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta, Sądu Polubownego lub Sądów Powszechnych
 9. Informacje zawarte w działach: Polityka prywatności, Koszty wysyłki, Zwroty, Gwarancja i serwis, Czas realizacji zamówienia, Formy płatności, Dostępność produktów, International Shipping, stanowią część działu Podstawowe Informacje mającego odniesienie w punkcie 5 niniejszego Regulaminu.
 10. Sklep ABENTO jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi świadczonej przez Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470, polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Klienta sklepu ABENTO za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Klienta opinii na temat transakcji dokonywanej przez Klienta w sklepie ABENTO, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl  opinii wyrażonych przez Klientów w rezultacie otrzymania ankiet.
 11. Klient dokonujący zakupu w sklepie ABENTO może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego adresu e-mail do Ceneo – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety wskazanej w punkcie 10. W przypadku braku akceptacji Klient może przesłać zamówienie na adres e-mail sklepu ABENTO.

  

Polecane produkty

MORGAN M1016F MORGAN M1016F 299 zł 199 zł (-33%)

MORGAN M993B MORGAN M993B 299 zł 199 zł (-33%)